2012-01-01; rabat na usłgi pośrednictwa do 40%*...

Autor: Leszek A. Hardek ród³o: intercentrum

« Powrót

W tym roku firma osiągneła "pełnoletniość" swojej działalności. 18-lecie działalności na rynku plasuje nas wśród kilku najdłużej działających firm nie tylko w Toruniu ale i w regionie. Do tego stosujemy w pracy najnowocześniejsze urządzenia i środki informatyczne. Jako jedni z nielicznych lub nawet jedyni (na dzień dzisiejszy) prezentujemy nieruchomości nie tylko z szerokim opisem i dużą ilością zdjęć ale również stosujemy wirtualne panoramy i filmy.

W związku z tym klienci posiadający specjalny kupon rabatowy mogą skorzystać z obniżki ceny za usługę pośrednictwa nawet do 40%*. Kupon ten można otrzymać w siedzibie firmy przy pierwszej realizacji umowy pośrednictwa (po opłaceniu należności za usługę pośrednictwa), bądź jest dołączany do promocyjnych numerów kwartalnika „Nieruchomości Pomorza i Kujaw”

Zasady promocji:
Warunkiem skorzystania z promocji jest okazanie ulotki bądź samego kuponu przed zawarciem umowy o świadczenie usług (umowy pośrednictwa). Uwaga - * wysokość obniżki zależy od rodzaju świadczenia oraz od rodzaju umowy i może wynosić od 20% - 40%. Obniżka może zostać zastosowana wyłącznie do standardowych wynagrodzeń i nie może być łączona z innymi rabatami.

Informację o standardowym wynagrodzeniu pobieranym za usługi pośrednictwa można zobaczyć tutaj...>>
« Powrót

Dane teleadresowe

ul. Kraszewskiego 28; 87-100 Toruñ
tel./fax: (+48) 56-654.04.44, 56-654.09.99
infolinia gsm: (+48) 600 803.802 poczta@intercentrum.com.pl

doradca rynku nieruchomosci