Informacje

Autor: icm ród³o: INTERCENTRUM

« Powrót

INTERCENTRUM rozpoczęło działalność w 1994 roku w Toruniu (jednak właściciel firmy z rynkiem nieruchomości związany jest od początku lat 90-tych). Podstawowy obszar działalności firmy to województwo kujawsko-pomorskie ze szczególnym rozpoznaniem i zainteresowaniem Toruniem.

Dzięki współpracy z firmami pośrednictwa w obrocie nieruchomościami z innych regionów Polski, zapewniającymi przede wszystkim wiedzę o lokalnych rynkach nieruchomości, działalność biura obejmuje również pozostałe regiony.
Skuteczna współpraca biura INTERCENTRUM możliwa jest przede wszystkim dzięki przynależności do Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami Pomorza i Kujaw oraz Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Jesteśmy członkiem założycielem pierwszej Toruńskiej Komputerowej Sieci Biur Nieruchomości "Real Net" i jednocześnie regionalnego systemu wymiany ofert MLS Pomorza i Kujaw.

Aktualnie firma nasza działa w ramach tego systemu wymiany ofert (MLS), który jest częścią ogólnopolskiego systemu wizualizacji ofert. Członkostwo w powyższych organizacjach to z jednej strony gwarancja wysokich standardów działania pracowników biura w zakresie obsługi klientów a z drugiej dostępność do szerszej bazy informacji o nieruchomościach i możliwość oferowania nieruchomości większej grupie odbiorców oraz możliwość rzetelnej obsługi klienta na innych rynkach lokalnych. Tym co nas wyróżnia oprócz możliwości dotarcia do najszerszej grupy klientów, jest również skuteczność wynikająca ze stosowania (preferowania) umów z klauzulą wyłączności.

Jako potwierdzenie dbałości o jakość i wysoki poziom obsługi klienta stosujemy Kartę Praw Klienta.
Podstawowe filary, na których dzisiaj opiera się działalność firmy to doświadczenie, wiedza i kompetencje służące jednemu celowi – rzetelnej i skutecznej obsłudze każdego klienta.

Usługi świadczone w ramach działalności INTERCENTRUM:

  • pośrednictwo w obrocie nieruchomościami;
  • administracja i zarządzania nieruchomościami;

  • doradztwo (w zakresie rynku nieruchomości);
  • szkoleniowe;
  • świadectwa energetyczne;
  • ocena wartości nieruchomości;
  • pośrednictwo kredytowe;
  • ubezpieczenia (zezwolenie nr 52853/97 P.U.N.U.);
  • i inne....

Obsługujemy osoby fizyczne i prawne, krajowe jak i zagraniczne.
Współpracujemy z prawnikami - adwokatami, rzeczoznawcami majątkowymi, geodetami, itd.

Jeśli chcą Państwo uzyskać szczegółowe informacje na temat rodzaju świadczonych przez nas usług proszę wejść tutaj...>>


« Powrót

Dane teleadresowe

ul. Kraszewskiego 28; 87-100 Toruñ
tel./fax: (+48) 56-654.04.44, 56-654.09.99
infolinia gsm: (+48) 600 803.802 poczta@intercentrum.com.pl

ekspert nieruchomosci pfrn